SİZE ÖZEL TASARLANMIŞ WEB SİTESİ

Web siteniz ile
Yeni müşteriler kazanın

İşletmenizin ihtiyacı olan web sitesini kısa sürede tasarlıyoruz. Size özel, işletmenizin ihtiyacını karşılayacak, güçlü altyapısı ve Seo&Sem çalışmaları tamamlanmış bir web sitesine sahip olmak için yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Yapacağımız fizibilite çalışması ile ihtiyacınıza uygun bir tasarımın projelendirilmesi aşamasında her adımı sizin beğeni ve onayınıza sunuyor, kısa sürede projeyi tamamlayarak hayata geçiriyoruz.

Türkçe yönetim paneli, 7/24 müşteri desteği, güçlü server altyapısı ve Seo&Sem çalışmaları ile endekslemelerde güçlendirilmiş bir web sitesi sahibi olmak ister misiniz? O halde bizimle irtibata geçin, ihtiyacınız olan web sitesine hızlı bir şekilde kavuşun.

 • 7/24 müşteri desteği

 • Türkçe yönetim paneli

 • Güçlü bir altyapı

 • Özgün Tasarım

 • Seo & Sem

web tasarım
web tasarım
Blog Sayfa Web Tasarım
web tasarım
Blog Sayfa Şenol Ajans
Blog Sayfa
Kreatif Ajans Hizmetleri
Dijital Pazarlama Nedir
akıllı reklam
30
32
34
SİZDE DİJİTAL DÜNYADA YER ALMAK İSTERMİSİNİZ ?

Bizimle Birlikte
Daha Çok Kazanın

Web sitesinin projelendirilmesinden tasarımına, içerik üretiminden yayınlandığı ana kadar tüm aşamalar için özel destek kampanyalarımız bulunmaktadır. Ekonomik paketlerimizden yararlanmak için acele edin.
XSmall
Küçük işletmeler ve yerel satıcılar için hazırladığımız bu pakette işletmenin ihtiyacına yönelik en temel unsurlar bulunmakta ve bütçe dostu olması özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.
Small
Küçük işletmelere yönelik hazırladığımız bu pakette işletmelerin temel ihtiyacını karşılamakta ve reklam - tanıtım anlayışının temel unsurlarını içermektedir. Ekonomik paket olarak ön plana çıkmaktadır.
Medium
Küçük - Orta işletmeler için oluşturduğumuz paketimizdir. İşletmelerin bilinirlik ihtiyacını temel alan bu pakette çeşitli görsel ve videolardan oluşan zengin içeriklerle desteklenmektir. SEO optimizasyonu temel seviyede yapılmaktadır.
Large
Orta işletmelerin digital dünyaya giriş paketi olarak tanımlanabilir. Ana tema reklam ve tanıtım olmasına karşın SEO & SEM optimizasyonu üst seviyede yapılmakta ve güncelliği sağlanmaktadır. Arama motorlarında üst seviye görünme özelliği mevcuttur.
XLarge
Büyük işletmelerin ileri düzey ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş pakettir. Digital Pazarlama kapsamında alt yapısı güçlendirilmiş ve e-ticaret aksiyonları tam olarak aktif edilmektedir. Tüm ticari satışlarınızı yönetebileceğiniz admin paneli ile kontrolü kullanıcısı tarafından sağlanabilmektedir.
Gate
İşletmenizin karakterini yansıtan size özel tasarımıyla ön plana çıkan üstdüzey bir pakettir. E-ticaret, reklam - tanıtım, uzaktan eğitim vb. ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel dokunuşları yansıtarak tasarlanmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

KOLAYLIKLA BİZE ULAŞINBizimle Temas Kurun

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tüm Profesyonellerimizle sorularınızı yanıtlamak için bekliyor olacağız.
Adres
Adnan Menderes Mahallesi Ali Şener Caddesi Merkez Yalova
Bizi arayın
0553 028 21 74
0552 288 21 74
Bize yazın
ofis@senolajans.com
msenol@senolajans.com

  Yeniliklerden Haberdar Olun?

  E-mail adresiniz ile üye olun ve dijital dünyada yaşanan tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olun.

   ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
   LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
   Ali Şener Caddesi 77.Sokak No: 18
   https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
   BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
   Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
   ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
   LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
   https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
   BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
   Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
   Şenol Ajans
   Merhaba
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?