Web Tasarım Şirketleri | Kurumsal Web Tasarım |Şenol Ajans Web Tasarım

Web tasarım şirketleri, firmaların internet ortamında aktif bir şekilde yer almaları ve markalaşmaları için sıfırdan bir tanıtım faaliyeti yürütme amacı güderler.

Web tasarımı denilince akla hem web tasarım uzmanları gelmektedir. Hem de artık günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan web tasarım siteleri gelmektedir.

Bütçenize, elinizde bulunan süre vb. faktörlere göre bu seçeneklerden herhangi birini seçmekte elbette özgürsünüz. Web tasarım sitelerini bu alanda bir proje yapmak isteyenler için araştırdık.  Web tasarımcılar yada kendi web sitesini tasarlamak isteyip çok fazla teknik detayda boğulmak istemeyenler için işte listemiz.

Biz bugünkü yazımızda aslında çok daha hesaplı olan, bazı çevrimiçi web tasarım sitelerinden sizlere bahsedeceğiz.

En İyi Web Tasarım Şirketleri

  • Godady.com
  • Wix.com
  • Weebly
  • SimpleSite
  • Volusion
  • WordPress.com
  • SquareSpace
  • BigCommerce
  • Shopify.com

Yukarıda bahsettiğimiz web tasarım siteleri kadar iyi performans gösteren elbette başka siteler de bulunabilir. Zira teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tarz sitelerin yaratıcıları da bir hayli fazlalaşmış durumda.

Ancak bizler bahsettiğimiz bu siteleri belirli kriterlere göre seçip sizin için derledik. Örneğin dikkat ettiğimi şeylerden biri kullanım kolaylığı.

Pek fazla teknik bilgisi veya tasarım yeteneği olmayan kullanıcıların bile kolaylıkla faydalanabileceği siteleri listeledik.  Çünkü iyi bir web tasarım sitesinin sade ve kullanışlı olmasının tasarım sürecinde işleri kolaylaştırıcı bir unsur olduğuna inanıyoruz.

Kolayca düzenlenebilen eklentiler ve şablonlara sahip web tasarım sitelerini kullanırken eğlenebileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bunun yanında tasarımda esneklik de bir başka seçici olduğumuz faktördür. Çeşitli tasarım ögeleri ve eklentilerine sahip bir web tasarım sitesini kullanırken yaratıcı yönünüzü harekete geçirebilir ve beklentinizin de üstünde bir iş çıkarabilirsiniz.

Yine çeşitli birbirinden farklı yazı tiplerini kullanabilir, sayfa düzeni ve renkler konusunda özgün bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu siteleri sizin için derlerken dikkat ettiğimiz son nokta ise fiyatlandırma oldu. Bu noktada web sitesi oluşturucu aracın hangi yata size hangi özellikleri sağladığını iyice incelemenizi öneriyoruz.

Ödemesini yapacağınız üyelik veya kayıt paketinin hangi şablonlar veya site içi araçlar erişim sağlayacağı konusunda dikkatli bir inceleme yapmalısınız. Paranızı hangi siteye yatırmanın daha karlı olacağı hakkında bir fikre sahip olursunuz.

Bu sitelerin birçoğu yüzlerce ücretsiz tasarım şablonu ve eklentiler sunuyor. Elbette bazı ücretli ek özellikler de mevcut ancak ücretsiz araçlarla da inanılmaz tasarımlara imza atabileceğinizi düşünüyoruz.

Kurumsal Web Tasarım başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İnstagram : @senolajans

Facebook : /senolajans

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.