Sosyal Medya İle En Önde Olun | Markanızın Bilinirliği Kısa Sürede Artsın

Sosyal medya hesaplarınızla web sitenizin eş zamanlı ilerlemesi için ajansımızdan destek alabilirsiniz. 

Markanıza ya da isminize ait sosyal medya hesaplarınız üzerinden düzenli içerik paylaşımı yapmakta ve profesyonel içerik yönetimi hizmeti sunmaktayız. 

Web sitenizin organik takipçi sayısını artırmak için kullandığımız stratejilerden bir tanesi olan dijital hesapları, sizlerin daha fazla kişiye erişmenizde etkili olacaktır. 

İddia Ediyoruz!

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Linkedin gibi kanalların tamamında, profilinizin takipçi oranını artırmada çok iyi olduğumuzu iddia ediyoruz. 

Sizler için geliştirdiğimiz stratejilerinden faydalanarak, hesaplarınızın takipçi oranını yükseltmekte ve etkileşim sayısını artırmaktayız. 

Kanallarınızın gelişmesiyle birlikte, markanıza ait web sitesinin ve e-ticaret sitesinin de hareket hacmi yükselecektir. Bilinirliğiniz artacak trafiğiniz hızlanacaktır.

Sosyal Medya : Instagram

Profesyonel Sosyal Medya Stratejileriyle Maksimum Başarı

Yönetim stratejilerini kullanarak, sizlerin ve markanızın daha fazla kişi tarafından bilinir olmasını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı devraldıktan hemen sonra, akıllı reklam çalışmalarıyla profillerinizin göz önünde olmasını sağlıyoruz. 

Hedef kitlenizi belirledikten sonra yayınladığımız reklam stratejilerimiz, profilinize ziyaretçi akışı sağlamaktadır. Ziyaretçilerin profilinizde kalması için özel içerik stratejileri kullanmakta ve profilinizi dikkat çekici hale getirmekteyiz. 

Müşterilerimizin marka bilinirliğini sağlamak açısından, markaya ait ürün ve faaliyetleri profillerde uzmanlıkla tanıtmaktayız. 

Organik Takipçi ve Maksimum Etkileşim

Hesaplarınızın takipçi sayısı yükseldikçe, daha fazla kişi tarafından görülmeye ve tanınmaya başlarsınız. Yapacağımız etiket ve piyasa analizleri sonucunda, markanızı aramalarda en öne çıkaracak çalışmaları aralıksız sürdürürken aynı zaman paylaşımları da şefler doğrultusunda yapmaktayız.

Dijital hesaplarınızın tanınır olması ve web sitenize organik ziyaretçi akışının gerçekleşmesi için profesyonel sosyal medya reklamcılığı stratejilerinden faydalanmaktayız. 

Dijital hesaplarınızı geliştirmek için hedef kitlenizi kapsayan kişilere reklamlar gönderilmektedir. Etkili dijital reklamcılığı sayesinde, hedef kitleniz dijital hesaplarınızı ziyaret eder ve içeriklerinizi incelemeye başlar. 

Bağlantı Linki Oluşturuyoruz

Web sitenize doğrudan bağlantı sağlamak açısından, ziyaretçilerinizin kolayca erişebileceği bölümlere web sitesi linki eklemekteyiz. 

Aynı anda hem Google sıralamasında yükselen bir web sitesine sahip olmakta hem de dijital mecralarda tanınır hale gelmektesiniz. 

Sadece reklam teknikleri kullanmamakla birlikte, dijital profillerinizin hareket akışı, raporları ve içerik yönetimi görevlerini de üstlenmekteyiz. 

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.