REFERANSLARIMIZ

Tamamlanan ve Devam Eden Referans Projelerimiz

Referanslarımız, bizi tercih eden mutlu müşterilerimiz ile yolumuza güvenle devam ediyoruz. İlk günkü aşk ve motivasyonumuzla amatör ruhumuzu saklı tutarak projelerimize özveri ile devam ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi – Referanslarımız

Sosyal medya yönetimi, bireysel ve kurumsal sosyal medya kullanıcılarının hesaplarını, amaçladıkları hizmet doğrultusunda nasıl kullanılması gerektiğini, nelerin tüketiciler tarafından dikkat çekeceğini ve nelerden kaçınılması gerektiğini koordine eden, uygulayan ve sürdürülebilirliği sağlayan hizmet türüdür. Kullanıcılar, sosyal medya ajansları vasıtasıyla, profesyonel sosyal medya yönetimi alırlar. Daha fazla bilgi için Referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Sosyal medya platformlarına olan ilgi her geçen gün artmakta, birçok uygulama gün geçtikçe rakamlarını katlamaktadır. Bunların en biliniri olan İnstagramın anlık kullanıcı sayısı toplam 1 milyarı geçmiş durumda. Bu da firmalar için sosyal medyayı olmazsa olmaz bir düzeye getirmiştir.

Peki uzman sosyal medya yönetimi nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmeli, nelerden kaçınılmalıdır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılmalıdır? | Referanslarımız

Sosyal medya platformlarının, dünyanın en büyük reklam pazarlarından biri haline gelmesi, haliyle kendi içerisinde bazı kuralları ve püf noktalarını geliştirmesine sebep olmuştur. Algı yönetimi, marka sadakati, analiz, özgünlük ve kullanılan platformların algoritma işleyişlerine hâkim olmak, sosyal yönetimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken unsurlardan bazılarıdır. Ayrıca doğru kitlelere ürün reklamı yapmak için, bir reklam ajansının deneyimlerinden yararlanmak, markanın yükselişine katkıda bulunacaktır.

Sosyal Medya Yönetiminde Nelere Dikkat Edilmeli? | Referanslarımız

Sosyal medya kullanıcıları bu tür uygulamaları genel de vakit geçirmek, göz ucuyla bakmak için kullanmakta. İşte doğru sosyal medya yönetimi tam da burada devreye giriyor. Örneğin kullanacağımız görsellerin dikkat çekici olmasına özen göstermeliyiz. Bir görselin dikkat çekiciliğini arttırmak için GİF’ler kullanabiliriz. Ayrıca paylaşımların doğru saatte yapılması, daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Bu konuda kullandığımız platformun en aktif saatlerini tespit etmeliyiz. Kitleleri diri tutmak da altın kurallardan biridir. Sürekli reklam yapmak, takipçilerin sıkılmasına, samimiyetini yitirmesine sebep olur. Bu yüzden sıklıkla güncel paylaşımlara da yer vermeliyiz.

Doğru analiz ve planlama ile sosyal medyada yüksek kitlelere ulaşmamız mümkün. Bunun için sosyal medya yönetimi ajansları ile iş birliğine gitmek, markamızın yükselişi için en çok karardır. Şenol Ajans yıllardır birçok büyük firmaya bu hizmeti sağlamakta. Daha fazla bilgi için referanslarımza göz atabilirsiniz. Eğer siz de marka bilinirliliğinizi sosyal mecralarda en üst seviyeye taşımak istiyorsanız,sayfamızdaki iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Ali Şener Caddesi 77.Sokak No: 18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
Şenol Ajans
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?