Mustafa Şenol | Sosyal Medya Yöneticisi | Dijital Pazarlama Uzmanı

Mustafa Şenol
Mustafa Şenol

Mustafa Şenol, Sosyal medya yöneticisi ve dijital pazarlama uzmanıdır.

1974 Ankara doğumluyum. Evli ve iki çocuk sahibiyim. Halen Yalova’da yaşamaktayım. Ankara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme bölümü eğitimine devam etmekteyim.

17 yıl sağlık sektöründe çeşitli görevlerde bulundum. Bunun 13 yılında farklı özel sağlık kuruluşlarında yöneticilik yaptım. Yaklaşık 5 yıldır kendi adıma kurduğum ajans’ta digital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı yapmaktayım.

Mustafa Şenol Neler Yapmaktadır?

Web sitesi tasarımı ve seo optimizasyonu, Google reklam yönetimi, Sosyal Medya hesap yönetimi, Dijital mecralarda reklam tasarım ve yönetimi, Fotoğrafçılık verdiğim hizmetlerin başında gelmektedir. Şöyle bir genel çerçeve çizmek gerekirse; kurumsal kimlik oluşturulması için gerekli çalışmalar bütünü ve dijital pazarlama olarak tanımlamak doğru olur.

Bu kapsamda bir çok kurumsal ve bireysel hesaplarla çalışma imkanım oldu ve devam ediyor. Mutlu müşteri sloganıyla butik hizmet anlayışından ödün vermeden sürdürdüğüm çalışmaları büyük bir gayret ve özgüvenle yürütmeye devam ediyorum.

Mustafa Şenol’un Çalışmalarını Buradan Takip Edebilirsiniz.

Bireysel olarak YouTube kanalımda özellikle diyabet hastaları için faydalı olabilecek ve gezmeyi sevenler için alternatif oluşturabilecek gezi videoları yayınlamaktayım.

YouTube kanalıma https://www.youtube.com/channel/UC2Lluz8btErkEnrsfumlWfg/videos linkten ulaşabilirsiniz.

Yine bireysel olarak kişisel instagram hesabıma https://www.instagram.com/mustafasenolofficial/ linkten ulaşabilirsiniz.

Bireysel çalışmalarımı ajans kimliğiyle buluşturduğum günden itibaren tüm ayrıntıları senolajans.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Kurumsal olarak oluşturduğumuz Şenol Ajans Tasarım Atölyesi resmi instagram hesabına ise https://www.instagram.com/senolajans/ linkten ulaşabilirsiniz.

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Ali Şener Caddesi 77.Sokak No: 18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
Şenol Ajans
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?