Hazır Web Sitesi | Bedava Şablonlardan İstediğini Seç| Hazır İnternet Sitesi

Hazır web sitesi sistemi ile ihtiyacınız olan web sitesine sahip olabilirsiniz. Vaktiniz yok, bütçeniz kısıtlı ise bu web sitesi sistemi ile çok kısa sürede kendi sitenizi kurabilir ve online dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Web sitesi kurmak için çeşitli firmaların hizmet verdiğini ifade etmiştik. En iyi hazır sitesi kurmak şeklinde bir ara yaptığınızda karşınıza onlarca hizmet veren firmanın çıkacağını söyleyebiliriz.

Profesyonel hazır web sitesi başlığıyla ilanlara çıkmış çeşitli firmalarda görmek mümkün. Bu denli gerek profesyonel hazır web sitesi gerekse en iyi hazır web sitesi firmaları varken, bu hizmetin kalitesi nasıl? 

Bu tür firmaların müşteri memnuniyet oranı ne derece olumlu? 

Gelin şimdi hazır web sitesi kurmak için kullanılan bu sistemlerinin avantaj ve dezavantajlarını inceleyelim.

Hazır Web Sitesi Kurmanın Avantaları Nelerdir?

Web sitesi hizmeti veren bir çok firma bulunuyor. Çeşitli sektörel temalar üzerinden ön bilgilendirme yaparak tercih yapmanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca seçeceğiniz paket üzerinden aşama aşama ilerleyerek web sitesi kurulumunu sizin yapmanızı sağlıyor.

Avantajlı tarafı, hiç bir teknik bilgi sahibi olmanıza gerek olamamasıdır. Bu aşamada sizi yönlendiren sistem sadece fotoğraflarınızı ve varsa yazılarınızı yüklemede sizden işlem yapmanızı istiyor. Diğer süreçler sizin ilerle komutunuzla otomatik olarak tamamlanıyor.

Domain ve hosting tercihini yapmamış olsanız bile Web Sitesi kurmak için sorun teşkil etmiyor. Sistem ilk aşamada bu gereklilikleri karşılamak için sizi yine yönlendiriyor.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Dolayısıyla ekonomik ve hızlı olması önemli bir avantaj. Ayrıca bütçesi kısıtlı olanlar için de önemli imkan sunan bu sistemde hiçbir şeyi bilmeniz gerekmemektedir. Sürecin tamamı sistemin sizi yönlendirmesiyle tamamlanıyor.

Hazır Web Sitesi Kurmanın Dezavantajları Nelerdir?

Avantajları olduğu kadar dezavantajlarının da olduğu Web Sitesi Kurma sistemlerinin tüketicide çok karşılık bulmadığını belitmek isteriz.

Gerek kurumsal web sitesi gerekse bireysel web sitesi kurmak isteyenler bir çok açıdan kısıtlı kalmaktadır.

İhtiyaçların değişim göstermesi neticesinde web sitesinde yapılacabilecek revizyonlar zamanla imkansız hale gelebilmektedir.

Altyapı değişikliklerinde kısıtlılık, çeşitli eklentilerin kullanımında aksaklıklar gibi temel ve önemli konularda cevap verememektedir. Dolayısıyla özellikle kurumsal web sitesi ihtiyacı olanların bu tür sistemlerde aradıklarını bulamadıklarını sözkonusu olabilmektedir.

Pratik ve ekonomik sistemler olması bir avantaj gibi gözükse de ilerleyen yıllarda barındırma ve ssl gibi çeşitli maliyetlerin artış göstermesi kullanıcılarda memnuniyetsizlikle karşılanabilmektedir.

Zamanla sektörel değişikliğe gidilmesi yada farklı eklentilerin ilave edilmesi gerekliliğinde bu tür sistemler doğru yanıtlar verememektedir.

Bu aşamada önerimiz, kendi domain ve hosting hizmetini alan kullanıcılar, profesyonel bir web tasarım ekibinden talep edeceği destek ile sorunsuz bir başlangıç yapmalarıdır.

Gelişen teknoloji ve gereklilikler karşısında uygun müdahaleleri yapabilecek bir sistem her zaman daha güvenlidir. 

Ayrıca tüm kontrolün kullanıcıda olduğu bir sistemde alternatif hamlelerin çok olduğunu da özellikle belirtmek isteriz.

İnstagram : @senolajans

Facebook: /senolajans

Linkedin: /şenol-ajans

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.