HAKKIMIZDA

Sektörel deneyimlerimiz
Başarılarımızın teminatı

2000’li yıllarında başında, diğer bir tabirler yeni millenium’a girdiğimiz yıllarda, ülkemizdeki teknolojik gelişmeler, gelişmiş ülkelerin seviyesine hızla yükselmeye başladı. Bugün geldiğimiz nokta başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok Avrupa ülkesini aratmayacak gerek alt yapı, gerekse donanımsal yeterlilik bakımında çok ilerleme kaydetmiş ve kaydetmeye de devam eden bir ülke konumundayız.

Şenol Ajans Tasarım Atölyesi olarak 2000’li yıllarda başladığımız yolculuğumuzu, o zamanki şartlarda Profesyonel ruhla amatör çalışmalar olarak özetleyebiliriz. Çeşitli sektörlerde yaptığımız farklı çalışmalar ile tecrübe ve birikimlerimizi artırmış olmadık sadece, edindiğimiz deneyimlerimizi projelere yansıtarak farklı bakış açıları geliştirdik.

Sosyal Medya uygulamalarının kullanımı ülkemizde yaygınlaşmaya başladığı son on yıldır, bizde çalışmalarımıza sosyal medya uygulamalarını dahil ettik. Hazırladığımız yönetim planı ile süreç yönetimi yaptığımız işletmelerde başarılı sonuçlar almamız kendimizi geliştirmemiz ve yeniliklere hızlı adapte olmamız için bizleri motive etti. Kurumsal kimlik çalışmalarında da özellikle üzerinde durduğumuz sosyal medya hesapları, işletmelerin çevrimiçi dünyada sesi kulağı olmaya ve hatta müşterileri ile canlı bir köprü görevi gördüğü inkar edilemez. Bu nedenle işletmelerin sosyal medya hesaplarının önemine çok inanıyor ve büyük özen ve disiplinle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Dijital pazarlama, e-ticaret sektöründen reel sektöre kadar tüm işletmeleri kapsayan bir açılım olarak değerlendirebiliriz. Satış hacminin evrenselleşmesi, müşteri portföyünün büyük kitleleleri kapsaması, ticaret hacminin olduğundan daha büyük seviyeler ulaşması dijital pazarlama ile mümkün olabilmekte. Şenol Ajans Tasarım Atölyesi olarak dijital pazarlama süreçlerine dair altyapı ve yazılım çalışmalarımız mükemmel düzeyde sonuçlar vermekte, hizmet verdiğimiz işletmelerin beklentilerini karşılayacak seviyelerin üstüne çıkmaktadır.

Kreatif hizmetler, Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Seo&Sem, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Matbaa ve Promosyon Ürünler başlıkları altında topladığımız hizmetler için gerekli bilgi ve deneyime, profesyonel kadroya ve teknolojik altyapıya sahibiz.

Tamamladığımız ve devam eden projelerde  müşterilerimizin bizlere yaklaşımları, memnuniyetli tutumları bizlere sorumluluklarımızın bir kat daha arttığını işaret etmekte ve geçmişten geleceğe uzanan zaman diliminde güven duyulan, itibarlı ve profesyonel bir kurum olmanın verdiği sorumluluk ile hareket etmemizi gerektirmektedir. Bu bilinçle hareket ediyor, bu bilinçle sözleşmelerimizi imzalıyoruz…

Mustafa Şenol Kimdir?

https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/10/Senol-Ajans-Tasarim-atolyesi.png
Web Tasarım
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/10/2.png
Kreatif Ajans Hizmetleri
ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.