Google Keşfet Hakkında Bilinmeyenler | Şenol Ajans Dijital Atölye

Popüler arama motorları arasında yer alan Google milyonlarca kullanıcının ilgi alanında yer alıyor. Kendi arasında da kategorilere ayrılan Google da Google keşfet dikkat çekiyor.

Google keşfet konusu hakkında bilinmeyen gerçekler bulunuyor. Bir alt arama motoru olarak bilinen Google keşfet seçeneği çok sayıda işlemin trafik akışı tarzında yapılmasını sağlıyor.

Anahtar Kelimelerde Yapılan SEO Yanlışlıkları

Kelime tamlaması discovery olarak ta tabir ediliyor. Cihazlarda yapılan çevrimiçi etkinlik ve aktivitelerin düzenlendiği platform olan bu uygulama bir çeşit mobil besleme olarak ta değerlendiriliyor.

Bu seçeneği kullanıcılar tarafından ilgi ve merak içerisinde takip ediliyor. Yapılan çevrimiçi etkinliklerin tolere edildiği bu ortam da farklı işlemlerde yapılabiliyor.

Google  İle Keşfe Çıkılıyor

Google’un bu seçeneği sayesinde isimden de anlaşıldığı üzere çeşitli alanlarda incelemeler ve deyimi yerinde ise keşfe çıkılabiliyor. Bu uygulama kişilere özel olan bir sistemi oluşturuyor.

Rank Math Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bu bakımdan Google’un bu kategorisinde trafik bir hayli yoğun geçiyor. Bu konuyu bir örnekle açıklamak gerektiğinde;  Google keşfet üzerinden yapılan SEO aramaları kapsamında bu alanda yaşanan gelişmeler arama motorunun keşfet aramalarında ön safhalarda yer alıyor.

Bu ise kullanıcıların ayrıca arama yapmalarını engelleyerek vakit kazanma şansı ortaya koyuyor. Farklı alternatifleri bu şekilde değerlendiriliyor. Uygulama farklı alan ve gruplarda çalışma prensibine de sahip oluyor. Google’un bu sekmesi bu alternatifler dahilinde tercih ediliyor.

Yeni ve Popüler Sosyal Ağ Google Keşfet

Farklı bir uygulama olarak bilinen Google en yeni ve en trend sosyal ağ formatında çalışıyor. Kullanıcılar bu sosyal medya ağını severek tercih ediyor. Yapılan aramalar ile ilgili yeni bilgilerin edinmesini sağlayan bu uygulama farklı sisteme sahip olması nedeniyle de tercih ediliyor.

İnternet uygulaması yüklü olan bütün cihazlar üzerinden Google’un bu sistemine erişim sağlanıyor. Çok sayıda web siteleri bu uygulama sayesinde tıklanma sayısına ulaşıyor. Trafik akışları da bu sayede bir hayli yoğun oluyor. Yeni ve trend olan uygulamalar arasında yer alan Google keşfet üzerinden farklı detaylar ve en hızlı aramalar aktif olarak yapılabiliyor.

 

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.