Google Cezaları ve Korunma Yolları | Web Siteniz Ceza Almasın !!!

Google Cezaları ve Korunma Yolları için ilk adımınız, hangi Google cezalarıyla karşılaştığınızı ve neden cezalandırıldığınızı öğrenmek olmalıdır. İkinci adım, Google cezalarını almayı durdurmak için gelecekteki algoritma farklılıkların nasıl izleyeceğinizi bilmek olmalıdır. İçerik, size Google cezalarını kontrol etmeniz için gereken araçları gösterecektir. Bu araçlar size tam olarak hangi güncellemelerin geleceğini ve gelecek olan cezalara karşı kendinizi nasıl koruyacağınızı söyler.

Öncelikle Ceza Belirgin Hale Gelir

Birçok web yöneticisi, sorunun nedenini anlamadan önce web sitelerinin bazı bölümlerini değişime uğratmaya çalışır. Bu yapılan en büyük hatalardan biridir. Bunun yapılması tavsiye edilmez. Daha kötü sonuçlara neden olabilir. Acele etmek yerine sakin davranarak, sorunu analiz ederek ve siteniz için doğru stratejiyi bulmaya çalışmalısınız. Sebebini bilmeden hareket etmek çok kötü sonuçlara yol açabilir. Web sitenizi kurtarmak için alacağınız cezaları belirlemek çok önemlidir.

Seo Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Google Cezalarını Belirleyen Araçlar

Sitenizin aldığı cezaları belirlemenize destek olur. Aşağıdaki araçlar, Google’ın algoritmalarını takip etmenize yardımcı olacaktır. Google’ın algoritmalarını değiştirmek sitenizin Google arama sonucundaki performansını olumsuz etkileyebileceğinden, bu araçları iyi bilmelisiniz. Cezadan kaçınmak için oyunu kurallarına göre oynamalısınız. Oyunu kurallarına göre oynayarak uzun vadeli sonuçlarla ilerlersiniz.

Google Penguen: Barracuda

Barracuda Penguen aracı, en iyi ceza tespit araçları arasındadır. Çok basit, kullanımı kolay ve size kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yapacağınız şey, Google Analytics hesabınızla sadece oturum açmak ve trafik bilgilerinizi paylaşmak olacaktır.

Rank Math Nedir?

Google Cezaları ve Korunma Yolları: Rank Ranger

Rank Ranger, var olan tüm bilgileri tek bir ekranda görüntüler. Bu bilgiyi almak için Moz değişiklik geçmişini ve MozCast aracını kullanmasını sağlar. Her güncelleme hakkında derinlemesine bilgi sağlar.

Google Cezaları ve Korunma Yolları: Fruition Ceza Aracı;

Fruition’ın Google ceza aracı, web sitenizi etkileyen sorunları saptamak için kullanmanız gereken bir araçtır. Ücretsiz bir hesap oluşturarak aracı kullanabilirsiniz. İlk kez giriş yaptığınızda, tüm olumlu ve olumsuz etki sonuçlarını grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Semrush Sensörü;

SEMRush sensörü, bu listedeki en kapsamlı araçlardan biridir. Bu araç, Google’ın son birkaç günde neler yaptığını göstermesini sağlar. Daha detaylı analiz yapabilmek için analiz araçlarına kendi web sitenizi ekleyebilirsiniz. Semrush sensörü, sıralanan tüm sayfaları ve anahtar kelimeleri kontrol eder ve ilgili raporlar sağlar.

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.