Google Arama Motorunda Ön Sırada Nasıl Olunur | Şenol Ajans

Google Arama Motorunda Ön Sırada Nasıl Olunur ?  bu yazımızda bu sorunun cevabını açıklayacağız. Google’da ön sıralarda olmak tüm internet site sahipleri için oldukça önemli bir konudur. Sunduğu hizmetler tanıtımını yapmaya çalıştığı ürünler sitenin nasıl bir site olduğunu meydana koyar. Gelişmiş teknoloji ve internet çağı ve yeni gelen nesilin oldukça zeki davranarak internet üzerinden site açabilmesi fazlasıyla kolay bir hal almaktadır. 

Basın Bülteni İçin Seo Nedir? Nasıl Yapılır?

Açılan sitenin içeriği verdiği hizmete göre sınıflandırılabilir. Eğer açılan bu site bir satış için açılmış bir site ise oldukça verim sağlanabilir. Ancak aktif şekilde yüklemeler yapılmalı ve biten ürünler siteden çekilmelidir.

Hedef kitleyi ayarlar kısmından dikkatli bir şekilde seçilmeli sitenin görünür hale gelebilmesi sağlanmalıdır.

Google Arama Motorunda Ön Sırada Nasıl Olunur? Aramalarda ilk Sırada Olmak İçin Ne Yapılmalı?  

Google arama motorlarında ilk sıraya yerleşmek ve daha fazla görünüme sahip olmak hiç kolay değildir. Sitenizin veya sayfanızın ön sıralarda görülebilmesi için anahtar kelime kullanımına dikkat etmeniz gerekir.

Yapılan araştırmalara göre bir internet sitesinin görünüm kazanması 10_12 ay arasında gerçekleşmektedir. Bu yapılan araştırma Google’da yapılan anahtar kelimeler sayesinde oluşmuştur.

Bir internet sitesi tarafından bu araştırma daha uzun yıllardır hizmet veren sitelerin arama motorlarında daha çok göründüğüdür. Bir web sitesinin aktif şekilde kullanıldığında görünebilirlilik kazanabilmesi için bir yıla yakın görünüm kazandığını ortaya çıkarmıştır.

Web sitesinde açarken uygulanan veri tabanı, yazılan anahtar kelimeler, sitede paylaşılan içerikler gibi birçok kurala dikkat edilmesi gerekir.

Yeni açılan bir web sayfası yılda yüzde 5 olarak ilerleme kaydetmiştir. Bu sayfanın hedef kitlesini oluşturmak biraz zaman alan bir süreçtir. Bu nedenle sitenizi büyük bir sabırla büyütmek yeni içerikler üretebilir, kendi alanınızda stratejiler geliştirebilirsiniz.

Google Kurallarına Uymak Önemli mi?

Google sitenizi oluşturduğunuz anda sizden bir takım kurallar için izin istemektedir. Bu izinleri dikkatli bir şekilde okuyarak sunacağınız hizmete göre anahtar kelimeler seçmenizi ister.

Ama sayfanızın görünümünü arttırmak için sadece anahtar kelimeler yetmez. Sürekli sayfanızda yenilemeler yapmalı hizmet verdiğiniz sektörde rakiplerinizden daha önde olmayı hedeflemeniz gerekmektedir. Bu şekilde istediğiniz görünümü kazanabilirsiniz.

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.