DİJİTAL DÜNYA BİZİMLE ÇOK KOLAY

Çevirimiçi olun
Kazançlarınız artsın

Dijital dünyaya adım atmak, işlerinizi dijital dünyada artırmak ve müşteri kitlenizi büyütmek bizimle çok kolay. Kısa zamanda dijital dünyanın eşsiz nimetlerinden faydalanarak, şirketiniz ve işletmeniz adına büyük atılımlar yapmanız mümkün…

Elbette çağımızın gelişen teknoloji ve altyapı sistemleri göz önünde bulundurulduğunda, ticari rekabetin en üst seviyelerde olması, karlılık oranlarının beklenen seviyelerde olmaması, bir takım zorlukları da beraberinde getirmektedir.

Kurumsal çerçevede farklı bakış açıları geliştirmek, ticari argümanları artırmak ve rekabeti en az seviyeye indirecek projeler üretmek günümüz ticari yaşamın gereklilikleri arasında en önemli faktörler olarak belirtilmektedir.

Ticari faaliyetin çok daha geniş kitlelere iletilmesi, müşteri portföyünün genişlemesine, satışların ve kazancın artmasına etken önemli bir unsurdur.

Profesyonellerimiz işletmeniz için gerekenlerin tesbiti için kısa bir fizibilite çalışması yaparak ihtiyacınız olanın tesbitini yaparak, çözüm önerileriyle birlikte rapor halinde size sunacak ve onayınızla hızlı bir şekilde çalışmalarını tamamlayacaktır.

Memnuniyetinizi sağlamak ve başarılarınızın kalıcı bir şekilde artması için gereken tüm çalışmaları titizlikle tamamlamak öncelikli hedefimizdir.

Dijital dünyada yerinizi almak, müşteri hacminizi büyütmek, satışlarınızı artırmak ister misiniz?

Web Sitesi Tasarım
Web Tasarım
web tasarım
web tasarım
web tasarım
SİZDE DİJİTAL DÜNYADA YER ALMAK İSTERMİSİNİZ ?

Bizimle Birlikte
Daha Çok Kazanın

Web sitesinin projelendirilmesinden tasarımına, içerik üretiminden yayınlandığı ana kadar tüm aşamalar için özel destek kampanyalarımız bulunmaktadır. Ekonomik paketlerimizden yararlanmak için acele edin.
XSmall
Küçük işletmeler ve yerel satıcılar için hazırladığımız bu pakette işletmenin ihtiyacına yönelik en temel unsurlar bulunmakta ve bütçe dostu olması özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.
Small
Küçük işletmelere yönelik hazırladığımız bu pakette işletmelerin temel ihtiyacını karşılamakta ve reklam - tanıtım anlayışının temel unsurlarını içermektedir. Ekonomik paket olarak ön plana çıkmaktadır.
Medium
Küçük - Orta işletmeler için oluşturduğumuz paketimizdir. İşletmelerin bilinirlik ihtiyacını temel alan bu pakette çeşitli görsel ve videolardan oluşan zengin içeriklerle desteklenmektir. SEO optimizasyonu temel seviyede yapılmaktadır.
Large
Orta işletmelerin digital dünyaya giriş paketi olarak tanımlanabilir. Ana tema reklam ve tanıtım olmasına karşın SEO & SEM optimizasyonu üst seviyede yapılmakta ve güncelliği sağlanmaktadır. Arama motorlarında üst seviye görünme özelliği mevcuttur.
XLarge
Büyük işletmelerin ileri düzey ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş pakettir. Digital Pazarlama kapsamında alt yapısı güçlendirilmiş ve e-ticaret aksiyonları tam olarak aktif edilmektedir. Tüm ticari satışlarınızı yönetebileceğiniz admin paneli ile kontrolü kullanıcısı tarafından sağlanabilmektedir.
Gate
İşletmenizin karakterini yansıtan size özel tasarımıyla ön plana çıkan üstdüzey bir pakettir. E-ticaret, reklam - tanıtım, uzaktan eğitim vb. ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel dokunuşları yansıtarak tasarlanmaktadır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
ARAMA MOTORLARINDA SİZ DE GÖRÜNÜN

Müşterileriniz Sizi
Kolay Bulsun

Yandex

Yandex Arama Motoru

google

Google Arama Motoru

yahoo

Yahoo Arama Motoru

bing

Bing Arama Motoru

ask

Ask Arama Motoru

baidu

Baidu Arama Motoru

aol

Aol Arama Motoru

boardreader

Boardreader Arama Motoru

infospace

İnfospace Arama Motoru

goodsearch

Goodsearch Arama Motoru

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

KOLAYLIKLA BİZE ULAŞINBizimle Temas Kurun

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tüm Profesyonellerimizle sorularınızı yanıtlamak için bekliyor olacağız.
Adres
Adnan Menderes Mahallesi Ali Şener Caddesi Merkez Yalova
Bizi arayın
0553 028 21 74
0552 288 21 74
Bize yazın
ofis@senolajans.com
msenol@senolajans.com
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Yeniliklerden Haberdar Olun?

E-mail adresiniz ile üye olun ve dijital dünyada yaşanan tüm gelişmelerden ilk siz haberdar olun.
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.