Dijital Dünya | Müşteri Portföyünüz Hızlı Genişlesin | Satışlarınız Artsın

Dijital dünya hareketli ve rekabetçi yönüne dahil olmak için bizden destek alabilirsiniz. Markanızın veya işletmenizin daha önde olması için dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Dijital rekabete dahil olduğunuzda, rakiplerinizden bir adım öne geçer ve alanında tanınmış bir markaya dönüşürsünüz.

Markanızın müşteriler tarafından tanınması ve güven duyulmasıyla, müşteri kitleniz daha da yükselecektir. Müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurmak ve hedef kitlenizin gözdesi haline gelmek için tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz. Web siteniz, marka yönetiminiz, reklam çalışmalarınız ve sosyal medya profillerinizin vb. tüm detaylar için bizden destek talep edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek, ekibimizin tecrübelerinden yola çıkarak çalışma planınızı belirleyebilir ve sanal dünyada yer edinebilirsiniz.

Profesyonel Destek Maksimum Kalite

Uzman ekibimiz tarafından sizlere verilecek dijital destek kapsamında, markanızın sanal ortamdaki bilinirliği artacaktır. Dijital dünya ortamda tanınır hale gelmek, markanızın daha fazla müşteriye hitap etmesi ve müşteri portföyünüzün genişlemesi açısından etkili olacaktır.

Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefleyen Şenol Ajans Tasarım Atölyesi, sizlerin hedef ve beklentilerine bire bir uyumlu çalışmalar yürütecektir. Profesyonellerimizin belirlediği çalışma planı kapsamında, kaliteli ve tamamen size özgü tasarımlar ortaya çıkacaktır.

Ekibimizden destek alarak yürüttüğünüz dijital çalışmalarınız sayesinde, markanız daha çok bilinir ve güvenilir olacaktır. Markanıza dair web sitesi, sosyal medya profilleri, Google ADS reklam çalışmaları, web sitesi içerik yönetimi ve sosyal medya hesap yönetimi çalışmalarının tamamında, bizden profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz.

Uzmanlarımız tarafından yürütülen dijital ortam çalışmaları sonucunda, markanızın satış hacmi genişler ve marka bilinirliği yükselir.

Rakiplerinizden Önde Olun

Teknolojinin gelişmesi ve dijital çağa adım atılmasıyla beraber, markaların sanal ortamda varlığını gösterme zorunluluğu ortaya çıkmıştır.

Markanızın rekabete açık olması ve rakipleri gibi bilinirliğini sağlaması açısından, dijital medyada yer almak avantaj sağlayacaktır. Dijital ortama adım attığınızda, hedef kitle olan müşteri portföyünüze uyum sağlayan kişilere erişim sağlanacaktır.

E-ticaret ve reklam çalışmalarınızın maksimum getiri sağlaması açısından, Şenol Ajans Tasarım Atölyesi olarak size çok yakınız.

Detaylar için bizimle temasa geçebilirsiniz. merhaba@senolajans.com mail adresi, +90 552 288 21 74 – +90 553 028 21 74 iletişim numalarından, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
ŞENOL AJANS
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Adnan Menderes Mah. 77 Sok. No:18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
MALİ BİLGİLERİMİZVergi Kaydımız
Yalova Vergi Dairesi
8080278647
Banka Hesaplarımız
Enpara
TR36 0011 1000 0000 0107 5388 13
TR98 0011 1000 0000 0107 8599 31
Halkbank Yalova Şubesi
TR38 0001 2001 7370 0009 1020 37
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.