BLOG SAYFA

Sizlerden Gelen Sorular ve Merak Ettiğiniz Yanıtlar

Blog Sayfa web tasarım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, kreatif hizmetler hakkında merak ettiğiniz sorunların cevabını bulmanızı sağlayacaktır.

Dijital Pazarlama Nedir? Nasıl Yapılır?

Dijital Pazarlama Hakkında Herşey;
Teknolojik gelişimin sonucu olarak yaşantımızda büyük bir yere sahip olan dijital araçlar nedeniyle iş hayatını bu yeniliklere paralel olarak geliştirmek durumunda kalıyoruz. Bu açıdan bakıldığında dijital pazarlama nedir? sorusunun cevabını arıyoruz. Sosyal Medya hesapları ...

E-Ticaret Sitesi Kurma Rehberi?

E-ticaret sitesi için ilk adım güvenli bir e-ticaret platformu seçmek. Açık kaynak kodlu çeşitli platformlardan hizmet alabileceğiniz gibi, kendinize özel ve kontrolünün sizde olduğu bir e-ticaret sitesi kurdurabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinin en büyük korkusu ise güvenlik riskidir. Bu açıdan...

Dijital Pazarlama Çeşitleri

İşletmelerin iş hacimlerini genişletebilmeleri için kullandıkları yöntemlerin bir çoğu dijital pazarlamanın bileşenleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan indirim ilanları, tanıtım videoları, bilgilendirme mesajları gibi bir çok faaliyet ve dahası dijital pazarlamanın bileşenlerini göstermektedir. Dolayısıyla dijital...

Seo Nedir? Sem Nedir?
Nasıl Yapılır?

Dünya genelinde her dakika arama motorlarına milyonlarca veri, ürün, kelime girişi olmaktadır. Kendi markamızı ve onun bileşenlerini bunca verinin arasından nasıl sıyırıp da ön plana çıkarabileceğimiz sorunsalı, dijital dünyaya giren tüm işletmelerin en başta karşılaştığı sorunlardan biridir. Arama...

Dijital Pazarlama Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Dijital pazarlamanın bir çok yöntemi mevcut. Bunlardan en sık kullanılanı e-mail pazarlamasıdır. Hepimizin mail kutusunun tanıtım maillerine boğulması buna örnektir. Sosyal medya pazarlama, arama motoru optimizasyonu (SEO) dijital pazarlamada kullanılan diğer yöntemlerdendir.

Kreatif Ajans Hizmetleri Neleri Yapar?

Değişen dünya düzeniyle birlikte yeni meslek ve ticaret alanları ortaya çıktı. Nüfus artışına oranla yükselen talepler, haliyle rekabetin çoğalmasına sebep oldu. Bu talepleri karşılayan firmalar arasından sıyrılmak için başarı gerekli. Başarı ise şirketlerin kurumsal kimliğinin yeterlilik seviyesi ile sorgulanıyor.

Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Etkili sosyal medya yönetimi, birçok basamaktan meydana gelir. Bu basamakların her biri, markanın efektif şekilde tanıtılmasını sağlar. İlgili firma ya da markanın geniş bir kitleye hitap etmesi, potansiyel müşterilerin sayısını sayısını da arttıracaktır. Bu ise kâr marjının yükselmesini sağlayan bir husustur.

Web Tasarım Şirketleri Listesi

Web tasarım şirketleri, firmaların internet ortamında aktif bir şekilde yer almaları ve markalaşmaları için sıfırdan bir tanıtım faaliyeti yürütme amacı güderler. Web tasarımı denilince akla hem web tasarım uzmanları hem de artık günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan web tasarım siteleri gelmektedir.

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya platformlarında sahip olunan hesapların nasıl ve hangi şartlar altında yönetilmesi gerektiğini belirleyen profesyonel çalışmalardır. Oldukça geniş kapsamlı işlevi bulunan sosyal medya yönetiminin günümüzde; şirketler, firmalar, kurumlar ya da bireyler tarafından ...

WordPress Site Kurma Rehberi

Wordpress site kurmak çok kolay üstelik herhangi bir kodlama bilmenize de gerek yok. İhtiyacınız olan bir web sitesi ve bütçeniz kısıtlıysa o zaman bu yazımızı sonuna kadar okuduğunuzda kendi sitenizi kurabileceğinizi söyleyebiliriz.

Hazır Web Sitesi Kurma Rehberi

Hazır web sitesi sistemi ile ihtiyacınız olan web sitesine sahip olabilirsiniz. Vaktiniz yok, bütçeniz kısıtlı ise hazır web sitesi sistemi ile çok kısa sürede kendi sitenizi kurabilir ve online dünyada yerinizi alabilirsiniz. Hazır web sitesi kurmak için çeşitli...

Web sitesi Kurmak İçin Gerekenler

İhtiyacınız olan bir web sitesi ise, web sitesi kurmak için gerekenler önem arzetmektedir. Web sitesi kurulumunda gerekenleri maddeler halinde sizler için listeledik. 1- Domain 2- Hosting 3- SSL (Güvenlik Sertifikası)

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım, şirketlerin gelişmişliğini ve kurumsallığını en etkili bir biçimde gösterilebilmesini sağlayan web tasarım hizmetidir.
Firmaların kendilerini en iyi şekilde yansıtabilmeleri için öncelikle ...

Müşterileriniz Hızlı Artsın

Dijital dünyanın rekabetçi yönüne dahil olmak için bizden destek alabilirsiniz. Markanızın daha önde olması için dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak istiyor olabilirsiniz. Dijital rekabete dahil olduğunuzda, rakiplerinizden bir adım öne geçer ve alanında tanınmış bir ...

Sosyal Medyada En Önde Olun

Web sitenizi ve markanızı öne çıkarmak için sizler için hazırladığımız profesyonel reklam kampanyalarını kullanmak istermisiniz?
Dijital dünyanın gelişmesiyle, ticaretin merkezi haline gelen e-ticaret stratejileri, markaların daha fazla müşteriye ulaşmasına aracılık etmektedir.

Kişisel Sosyal Medya Yönetimi

Kişisel sosyal medya yönetimi, kişisel hesapların doğru ve etkili yönetim hizmeti olarak bilinmektedir. Pek çok kişi, çeşitli sosyal medya platformları üzerinde ön plana çıkmayı ister. Bu durum, ilgili hesabın doğru yönetilmesiyle mümkün olmaktadır. Adını geniş bir kitleye duyurmayı başaran kişiler...

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal sosyal medya yönetimi, sosyal medya platformlarının kurumlar ve firmalar nezdinde profesyonel olarak kullanılması esasına dayanır. Birçok farklı bileşeni bulunan kurumsal sosyal medya yönetiminde hangi metotların nasıl ve hangi şartlar altında kullanılacağı büyük önem arz eder.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat

Sosyal medya yönetimi fiyat konusu, bu hizmetten yararlanacak kişiler tarafından merak edilen bir husustur. Bilindiği üzere firmalar/şahıslar ürün ya da hizmetlerini çok daha etkili bir şekilde tanıtabilmek için sosyal medya platformlarını kullanmakta. Etkili bir tanıtım ve daha çok müşteriye ulaşabilmek için...

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Bir markanın sosyal medya platformları, etkili bir şekilde yönetildiğinde hedef kitleye ulaşmak çok daha kolaydır. Bu nedenle sosyal medya yönetimi nasıl yapılır sorusunun cevabı, markalar ya da şahıslar özelinde önemlidir. Hedef kitlenin analizi, hedef kitlenin taleplerini anlamak...

Okulların Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimi

Okul sosyal medya yönetimi, ebeveynlere okulun her anlamda tanıtılabilmesi adına sosyal medya hesaplarının yönetilmesi olarak tanımlanmaktadır. Ön plana çıkan sosyal medya platformları, daha çok kişiye ulaşılabilmesi noktasında çok avantajlıdır.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya içerik yönetimi, etkili görseller ve estetik anlamda dikkat çekici içeriklerle; kurum, marka, firma, şirketi, ürün, hizmet ve benzeri her türden tanıtımın yapılmasını kapsar. Dolayısıyla her türden tanıtım çalışmasında sosyal medya içerik yönetiminin kullanılması mümkündür.

Web Tasarım Nedir? Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Tasarlanan web sayfası renk grafikler içerik ve fontlar bakımından dikkat çekici olmalıdır. Okunabilir şekilde açık ve net yazılmış estetik bir görüntüye sahip olması dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardandır.

Profesyonel Web Tasarım Nedir?

Profesyonel web tasarım hizmeti firmalar açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Günümüz teknolojisi ve gelişen bu yeniliklere ayak uydurabilmek için mutlaka internet platformunda sizi tanıtan bir web

En İyi Web Tasarım Siteleri Hangileridir?

Günümüzde web tasarım yapmak için birçok çevrimiçi yardımcı araç bulunmaktadır. Eğer bir web tasarımcısı ile anlaşmadıysanız ve kendi web tasarımınızı kendiniz yapmak istiyorsanız sizler için bu alandaki en iyi

Akıllı Reklam Kampanyaları ile Fark Yaratın

Web sitenizi ve markanızı öne çıkarmak için sizler için hazırladığımız profesyonel reklam kampanyalarını kullanmak istermisiniz?
Dijital dünyanın gelişmesiyle, ticaretin merkezi haline gelen e-ticaret stratejileri, markaların daha fazla müşteriye ulaşmasına aracılık etmektedir.

Aranılan Siz Olun En Önde Siz Çıkın

Web sitesi ve sosyal medya hesapları kurarak, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Müşteri kitlenizin doğrudan size ulaşması için, web sitesine sahip olmalı ve düzenli Google reklamı vermelisiniz. Google reklamlarını gerekli şekilde vermeniz durumunda hedef kitlenize kısa zamanda ulaşmanız mümkün.

Dijital Dünya Bizimle Çok Kolay

Dijital dünyada yer edinmek için bizden destek alabilir ve altyapı sistemini kolayca kurabilirsiniz. Dijital dünyanın eşsiz nimetlerinden faydalanarak, işletmeniz adına çok büyük atılımlar yapmanız mümkün. Uzman kadromuzla, hayalinizdeki web sitenize kısa sürede sahip olabilir, küçük bütçelerle dijital dünyaya ilk adımı atabilirsiniz.
ŞENOL AJANS WEB TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZYalova Merkez Türkiye
Ali Şener Caddesi 77.Sokak No: 18
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
ŞENOL AJANS TASARIM ATÖLYESİMerkez Ofis
LOKASYONUMUZNeredeyiz ?
https://senolajans.com/wp-content/uploads/2020/08/dunya-haritasi.png
BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya Hesaplarımız
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.
Şenol Ajans
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?